doktor granat napisał(a):

Sciskajmy kciuki za ściągnięcie jakiegoś dobrego napastnika.
Bo bez niego szczęścia będzie mniej niż więcej.
|
Nowego napastnika nie będzie.
Stolarczyk ma (w teorii) 4 zawodników na te pozycję. Jak 5 okaze się nie w formie to mamy ściągnąć 6?
Ma być jednak (podobno) jeszcze jeden pomocnik.
Stolarczyk musi wykreować zawodnika który ma strzelać bramki i na moje oko powinien spróbować zagrać Chuca na szpicy.