Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 12.08.2019, 17:16
Dodam jeszcze:

- obecnie wszystkie drużyny w ekstraklasie męczą straszną bułę. I nie jesteśmy od żadnej z ich ani dużo gorsi, ani lepsi.
Mecze ułożyły się, jak się ułożyły.
W efekcie po 4 meczach mamy 4 punkty, a nikt by się nie zdziwił z ich przebiegu gdybyśmy mieli ich 12 albo 0.
Tak samo zresztą jak chyba wszystkie drużyny w tej lidze.

Pokażcie mi chociaż jedną drużynę, która cały czas gra wyśmienicie?
Może jeden mech Lechii, jeden Lecha? Ostatnie 15 minut Wisły z Górnikiem, kiedy coś zaczęło się dziać?
Reszta do zapomnienia! Przypadkowe bramki dające prowadzenie i potem męczenie buły do 90 minuty

Ogólnie poziom ligi w jej pierwszych 4 kolejkach spadł na pysk.

Kto wygra, kto spadnie, będzie w dużej mierze zależało od szczęścia.
Jeśli tendencja zostanie utrzymana.
Ściskajmy więc kciuki za szczęście.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując