Ale to cos nowego zobaczyliśmy, że taki lament ?
Chyba każdy zdawał sobie sprawę, że to jest kolejny sezon, który tak naprawdę trzeba dograć i przy masie szczęścia - może wejść do ósemki.
Tak to niestety będzie wyglądac, czasem wyrwiemy jakieś 3 pkt, a momentami będą boleć zęby. Będziemy się kręcić pewnie w okolach 10 miejsca i tyle. Fajerwerków nie ma co oczekiwać.