Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 12.08.2019, 12:32
Ale to cos nowego zobaczyliśmy, że taki lament ?

Chyba każdy zdawał sobie sprawę, że to jest kolejny sezon, który tak naprawdę trzeba dograć i przy masie szczęścia - może wejść do ósemki.

Tak to niestety będzie wyglądac, czasem wyrwiemy jakieś 3 pkt, a momentami będą boleć zęby. Będziemy się kręcić pewnie w okolach 10 miejsca i tyle. Fajerwerków nie ma co oczekiwać.
Odpowiedz cytując