Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 12.08.2019, 12:01
zaczyna się - otwórzcie szeroko oczy i zobaczcie kim gramy - jeden czy dwóch piłkarzy nie da jakości całej drużynie - jesteśmy słabsi, największy problem to strzelanie bramek - NIE MA KOMU póki co - tragedii w grze specjalnej nie widzę, może być na pewno lepiej, ale bez napadziora będzie ciężko o bramki - co do tyłów - ja jestem niestety fanem gry od tyłu, więc cierpliwie mogę na to patrzeć - to nie tylko kwestia umiejętności, ale również mentalności - przede wszystkim konsekwencji i nawyku w grze całej drużyny - luzik - to Ekstraklasa - stać nas spokojnie na mistrza ;-)
Odpowiedz cytując