speedfashion napisał(a):

|
Szkoda, ze ta wiadomosc nie ma takiego zasiegu, jaki mialo swiete oburzenie pana komentujacego mecz Gornik - Rakow. Chyba 6 razy musial powtorzyc, jak Gornika przekrecono w Krakowie i jak zabrzanie mogliby sobie mecz ulozyc, bo to bylaby bramka na 0:1.
|
W meczu Górnika z Rakowem też to przynajniej raz powtórzył.