Mój skład na następny mecz to mimo wszystko obrona bez zmian,niech się zgrywa dalej.Wedlug mnie największy nasz problem to optymalne ustawienie pomocy, praktycznie każdy mecz gramy tam innym ustawieniem,ale mimo wszystko postawilbym na Savicevicza Chuce Kubę Szota Brożka i Drzazge.Jak dobrze pamiętam nasz walec ruszył od 5 kolejki w zeszłym sezonie takze......... Kaziu Moskal może mieć pecha
