|
Ciekawostka, w Lidze+ przekazano że spalony dla Górnika w meczu z nami słuszny. Wyszło że jednak sędziowie którzy spędzili na tym kilka minut ocenili sytuację lepiej niż przygłupy z C+, robiące aferę na podstawie zdjęcia pod kątem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|