|
@Famat
...niż to że strzeli Boguski, Drzazga czy Brożek. Dlaczego przegrywamy? Sprawa jest prostsza, niż się niektórym wydaje. Wynika to z przepisów gry w piłkę nożną. Wygrywa ten, który strzeli jedną bramkę więcej od przeciwnika. Jak mamy wygrać, skoro nie strzelamy? I tu znajdzie się milion fachowców z tekstami: za mało utrzymujemy się przy piłce, pomoc sromoc, nie ma kto podać, rozegrać. Tfu...
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
|