|
Ja też obecnie nie jestem zadowolony z wyników, ale jestem w stanie to tłumaczyć tym że ciągle gramy bez 4 kluczowych zawodników ( Basha, Bury, Kuba i Savicevic). Jednak jeśli ta czwórka zacznie grać regularnie to będę zawiedziony jeśli nie będziemy w okolicach 8 miejsca. Jest jeszcze Chuca który jak wypali to można będzie nawet mówić że pierwsze 4 mecze były grane bez 5 kluczowych zawodników. Wg mnie w obronie powinien grać Wasyl za Janickiego, Bury za Niepsuja, pomoc to od prawej Kuba, Basha, Savicevic, Wojtkowski i Chuca a z przodu jest potrzebny transfer. Jeśli nie będzie transferu to chyba bez różnicy czy Drzazga czy Brożek. Wg mnie jeśli wszyscy są zdrowi to Wisła spokojnie łapie się do top8, ale wiadomo że brakuje jakości jak są kontuzje czy kartki. Jeśli nie będzie jakiegoś szpitala w dalszej części sezonu to ja będę zawiedziony grupa spadkową a nie mistrzowską.
|