|
Po pierwsze brak mózgu tej drużyny czyli Bashy. Bez niego nie prawa nasza gra wyglądać na poukładaną.
Po drugie klątwa zmiany ustawienia. Jak tylko odchodzimy od gry 4-4-2 lub ustawienia z klasyczną 10, to zaraz mamy problem. Próbował Wdowczyk z trójką w obronie, próbował Carillo grać takim ustawieniem jak teraz gramy i zawsze robił się problem.
|