|
Nie popełnia błędów tylko ten kto nic nie robi ! Ale obejrzyj 2 polowe. Fakt pojawiają się schematy. Ale gramy zajebiscie wolno jak na orliku przez co przeciwnik ma czas się ustawić. Popełniamy błędy w defensywie. A to już kamyczek do ogródka trenera Stolarczyka. Brak nam âpazuraâ i kondycji fizycznej. Nie wymagam cudów, bo zdaje sobie jaka jest sytuacja w klubie. Ale patrząc po czasie wiele rzeczy w moim odczuciu zostało zrobionych źle. Nie jestem kibicem sukcesu, ale jak coś funkcjonuje źle to nie będę sobie wmawiał że jest dobrze.
|