|
Osoby które zarzucają grę "bez ładu i składu" naprawde zdają się żyć w swoim, odrealnionym świecie FM.
W naszej grze widać co raz więcej schematów i myśli taktycznej, a że wykonawcy słabi lub kontuzjowani? Wina Stolarczyka?
Pierwsza połowa dzisiaj zresztą dodatkowo do zapomnienia przez porywisty wiatr. Ale spece od taktyki i tak powiedzą, że to nie ma znaczenia i Stolarczyk źle ustawil zespół.
|