Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 10.08.2019, 22:06
Pepinho napisał(a):Wyświetl post
Z całym szacunkiem dla trenera ale zmiana taktyki spowodowana tym że mamy gorszych zawodników to tego nikt po 4 kolejkach nie kupi. Gramy bez ładu i składu im prędzej Stolar to zrozumie tym lepiej bo gra idzie o być albo nie być klubu tyle tylko że widzę że to kibicom chyba bardziej zależy na klubie niż wladzom vide transfery takich ogórków jak Mak, Niepsój czy Janicki.
Dziecko, przyjmij wreszcie do wiadomości że wynieniona trójka to nie wymarzeni zawodnicy trenera i "władz", tylko tacy na jakich nas stać.
Kupiłeś karnet, rozumiem, bo tobie bardziej niż zarządowi i trenerowi zależy?

Czepianie się Janickiego i Niepsuja to jakaś patologia, tracimy 0.5 bramki na mecz grając z drużynami które świetnie punktują. Gdybyśmy strzelali jedną bramkę na mecz to byśmy mieli 5 punktów więcej. Obrona funkcjonuje dobrze, jedna z lepszych w ekstraklasie w tym sezonie, o ile nie najlepsza, a tak się składa że oglądam mecze również innych drużyn tej ligi (a jest to czasami wyczyn) i mam porównanie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.08.2019 o godz. 22:16.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując