|
Mecz tragedia. Z jednej i drugiej strony. Bardzo dużo niechlujności i niedokładności u nas. Słabiutki Savicevic dziś.
Natomiast od początku sezonu zawodzą mnie póki co Mak i Silva. Silva człapie po boisku a Mak okazuje czemu Lechia oddała Go bez żalu. Dziś grał na Bartkowskiego, który od 39min grał z żółtą kartką.Aż prosiło się grać z Nim 1 na 1 ale czemu nie grał?
Na ŁKS wyszedłbym składem Buchalik-Grabowski Klemenz Wasilewski Niepsuj (Burliga jeśli jest zdrowy) Chuka Savicevic Szot Błaszczykowski Brożek Drzazga.
Z ŁKS musimy wygrać więc trzeba będzie atakować. Mak Janicki póki co odpoczynek od gry.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|