|
Kuba zagral pierwszy mecz od 4 miesiecy
Vukan pierwszy mecz w pierwszej 11 od zeszlego sezonu
Mak, Niepsuj byli rezerwowymi w zeszlym sezonie, Silva widac ze nie jest gotowy fizycznie na ekstraklase i ze mial byc stopniowo wprowadzany a musi grac w pierwszym składzie
Cudów nie ma, tutaj potreba czasu
Widac ze Stolar zmienił podejscie i wie ze grajac gung-ho w tym sezonie i z tym potencjalem za wiele nie ugra
to jest znowu nowa druznya i tak jak w koncu zaskoczyla w poprzedniej rundzie i jeszcze wczesniejszej tak wierze ze zaskoczy teraz, tylko wymagac mozemy zaczac kolo 8-9 kolejki,po przerwie na kadre, jak spokojnie potrenuja i pograja w pelnym skladzie
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|