Kac napisał(a):

|
nie rozumiem czemu zmienilismy taktyke... to sie nie uda
|
Nakrócej rzecz ujmując - ponieważ zmieniliśmy skład. Na gorszy.
Nasza ofensywa aktualnie wygląda jak wygląda, nie możemy już grać na zasadzie "nie ważne ile stracimy, strzelimy więcej" i iść na wymianę ciosów.
Nasza aktualna taktyka to "na zero z tyłu, a z przodu może jakimś cudem coś wpadnie", no ale niestety większa jest szansa że ktoś z drużyny przeciwnej wciśnie swojaka niż na to że strzeli Drzazga albo Boguski.