regan napisał(a):

|
Tak nie może być. Potrzebna jakość z przodu. Obecni zawodnicy lata świetności mają dawno za sobą. Drzazga to zawodnik na Stal Mielec, Bałaniuk nie lepszy.
|
Za jakość z przodu trzeba zapłacić, właśnie dlatego grają u nas takie tuzy ofensywy jak Mak, Drzazga czy schyłkowy Boguski
Nie ma co psioczyć na skład złożony z ligowych odpadów, budowany bez żadnego budżetu transferowego.