Sylwus1988 napisał(a):

|
Ja też uważam ze Stolarczyk kilka swoich decyzji powinien przemyśleć niestety :/ 4 mecz 4 raz te same błędy. Mam nadzieje że za kilka kolejek będę sobie pluł w brode za błędne i pochopne wnioski ale jak po kolejnych 4 kolejkach będziemy tak punktowac i grać jak po dotychczasowych to może nam naprawde zabraknąć na koniec sezonu punktow do celu i nie myślę o górnej 8.
|
Weź pod uwagę jakie Stolarczyk ma pole manewru, bo na wymaganie zmian to trzeba mieć plan B C itd. a u nas nawet plan A sie sypie
