|
Drug± połowe zaczynamy od cofania sie we własne pole karne, rzut rożny z niczego i tracimy głupi± bramkę.
Mak to jest dno a nie skrzydłowy , dobrze ,że nie przyszedł jeszcze jego brat , bo było by dodatkowe drewno w drużynie. Bogu¶ dzi¶ w swoim stylu marnował setki,szkoda sytuacji Kuby bo powinien być gol.Słabo dzi¶ Silva.
I jak wyżej napisano, to wyprowadzanie na siłe piłki od bramkarza ,Ľle się dla nas skonczy...
|