|
Trzeba sobie jasno powiedzieć, że jesteśmy głównym kandydatem do spadku, więc tym bardziej szkoda tego punktu, który w tym meczu był do wyjecia z trudnego terenu w Szczecinie.
Stolarz chyba musi przeprosić Wasyla, bo obecność Janickiego na boisku, kosztuje nas zbyt wiele.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
|