|
11 porażka w 21 meczach w tym roku. Dbamy o tą statystykę.
Takiego wyniku się spodziewałem, ale zawsze można było ambitniej powalczyć(zwłaszcza w Iszej połowie). Pogoń gra pewnie o puchary, a my do ostatniej kolejki o utrzymanie, więc dziwić się nie można. Boję się o ten mecz z ŁKSem, bo my u siebie musimy wygrywać żeby na koniec sezonu zająć bezpieczne miejsce.
O słabych punktach nie ma co pisać, bo tych było od groma(Niepsuj, Mak, Janicki, itd.).
|