|
Żal to słowo jak się wydaje będzie nam towarzyszyło w tym sezonie bardzo często. Obiektywnie tak słabej Wisły nie widziałem od czasów gdy graliśmy na zapleczu ekstraklasy a i moim zdaniem zbyt wiele ostatnio Stolarczyk kombinuje z ustawieniem i chyba niestety przywiązuje się do nazwisk a to nic nie daje.
|