Wyświetl pojedynczy post
Pepinho
Senior Member
 
Od: 07.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 10.08.2019, 16:29
Żal to słowo jak się wydaje będzie nam towarzyszyło w tym sezonie bardzo często. Obiektywnie tak słabej Wisły nie widziałem od czasów gdy graliśmy na zapleczu ekstraklasy a i moim zdaniem zbyt wiele ostatnio Stolarczyk kombinuje z ustawieniem i chyba niestety przywiązuje się do nazwisk a to nic nie daje.
Odpowiedz cytując