|
W czterech meczach straciliśmy dwie bramki. Ekstra, problem w tym że strzeliliśmy jedną.
Sytuacje są, brakuje jednak zrozumienia, precyzji i (nie oszukujmy się) jakości.
Dobry mecz Szot, dobry Brożka, Mak musi usiąść na ławce, Sadloka ratuje to że jakoś ogarnia defensywę.
Stolarczyk o wiele za długo czeka ze zmianami.
Przydałby się nam dobry napastnik do gry z Brożkiem, jako typowy środkowy napastnik, oj bardzo by się przydał.
Żal, bo mecz do zremisowania.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|