Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 10.08.2019, 11:59
Najwieksze osłabienie Pogonii to Drygas. To on im robi robote, ciekawe jak sobie poradza bez niego. U nas jest dobra atmosfera po ostatnim zwyciestwie, do tego wraca Kuba, jest duza rywalizacja i kazdy z zawodnikow musi grac dobrze zeby nie stracic miejsca w wyjsciowej 11stce. Zaczelismy słabo ale z Lechia i Gornikiem wygladało to juz obiecujaco. Wisła z meczu na mecz moze byc juz tylko lepsza. Jestem dobrej mysli chociaz łatwo nie bedzie. Co do skladu wszystkie znaki na niebie wskazuja, ze wyjdziemy takim ustawieniem: Buchalik - Niepsuj, Klemenz, Janicki, Sadlok - Silva, Szot, Savicevic - Bałaniuk/Boguski, Brozek, Mak
Odpowiedz cytując