|
Wydaje mi się, że większość ludzi którzy remis braliby w ciemno widziało tylko skróty z meczów Pogoni. Obejrzałem wszystkie trzy mecze i w meczach z Legią i Arką, Pogoń była słabszą drużyną. Z Piastem było bardziej wyrównanie. Pogoń gra fatalnie w obronie, ale skórę ratuje im bramkarz broniący, mimo wszystko kiepskie strzały przeciwników.
Z perspektywy ostatnich lat dla mnie w Pogoni najgroźniejszy był Majewski, Kožulj to nadal nie ta półka.
|