Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 10.08.2019, 11:01
nastroje kibiców to jedno, a faktyczna siła drużyny i wydarzenia na boisku to drugie.

Jedziemy do Szczecina z umiarkowaną dozą nadziei, ale bez hurraoptymizmu.
Pogoń nadal gra na własnym stadionie (pominąwszy cały plac budowy) i ma w swoim składzie piłkarzy, którzy mogą na boisku zrobić coś z niczego.

Z drugiej strony taki Śląsk, który wygrał z nami na fuksie, pokonuje rozpędzającą się ciuchcię z pyrlandii na jej terenie.

Logika Ekstraklasy, a raczej jej brak.

A ja pewnie będę przełączał transmisję z meczu Wisły na siatkówkę i z powrotem.




No, dobrze... żartowałem: w przerwie meczu zajrzę na halę w Gdańsku.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując