Wyświetl pojedynczy post
TonyWiślak
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 09.08.2019, 20:19
Ja bym spróbował z Grabowskim na boku obrony ,zamiast Maćka Sadloka ,który ostatnio mnie nie przekonuje.
Plewka to jest tragedia co pokazał ostatni sezon ,więc wątpię czy Stolarczyk zdecyduje się na taki ruch.
Odpowiedz cytując