Temat
:
[IV kolejka] Pogoń Szczecin - Wisła Kraków, 10-08-2019, 15:00
Wyświetl pojedynczy post
TonyWiślak
Member
Od: 05.2011
Offline
#
22
09.08.2019, 20:19
Ja bym spróbował z Grabowskim na boku obrony ,zamiast Maćka Sadloka ,który ostatnio mnie nie przekonuje.
Plewka to jest tragedia co pokazał ostatni sezon ,więc wątpię czy Stolarczyk zdecyduje się na taki ruch.
TonyWiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TonyWiślak
Znajdź inne posty napisane przez TonyWiślak