Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 09.08.2019, 18:10
Mamy szanse na korzystny wynik bo wydaje mi się, że Pogoń poziomem od nas nie odstaje. Brak Bashy będzie sporym osłabieniem, a brak Wojtkowskiego będzie problemem z młodzieżowcem w składzie.


Buchalik i obrona pewnie nie zostanie zmieniona. W pomocy można powiedzieć że mamy kłopot bogactwa bo kto nie zagra raczej poziomem nie będzie odstawał od reszty. Kuba pewnie wejdzie na podmęczonego rywala Chuka myślę, że zagra od początku bo co wywiad deklaruje że jest gotowy i głodny gry. Linia pomocy mogła by więc wyglądać tak:


Savicević Boguski(Silva)
Mak Brożek Chuka
Buksa


Nie wiem tylko czy Silva nadaje się na Środek pomocy do gry jako cofnięty. I czy Stolarczyk wrzuci Bukse na głęboką wodę ale za dużego pola manewru z młodzieżowcem nie ma i myslę, ze najmniej stracimy na jakości wystawiając właśnie Bukse w ataku....
Odpowiedz cytując