Temat
:
[IV kolejka] Pogoń Szczecin - Wisła Kraków, 10-08-2019, 15:00
Wyświetl pojedynczy post
viktor56
Senior Member
Od: 12.2017
Offline
#
18
09.08.2019, 16:42
Czy ten Szota to jest tylko obrońca, czy grywał też gdzieś indziej?
Ja bym grał tak: Buchal - KTÓRYŚ MŁODY NA BOK, Klemenz, Wasilewski, Sadlok - Chuca Silva (trochę cofnięty na DP) Vukan Mak (wchodzi Kuba) - Bałaniuk (wchodzi Buksa) Brożek
viktor56
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do viktor56
Znajdź inne posty napisane przez viktor56