Wyświetl pojedynczy post
viktor56
Senior Member
 
Od: 12.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 09.08.2019, 16:42
Czy ten Szota to jest tylko obrońca, czy grywał też gdzieś indziej?

Ja bym grał tak: Buchal - KTÓRYŚ MŁODY NA BOK, Klemenz, Wasilewski, Sadlok - Chuca Silva (trochę cofnięty na DP) Vukan Mak (wchodzi Kuba) - Bałaniuk (wchodzi Buksa) Brożek
Odpowiedz cytując