|
Plewka jest beznadziejny, pamietam, że w poprzednim sezonie jedyne co robił na boisku to notował idiotyczne straty, bardziej bym widział kombinacje w ataku, Drzazga w poprzednim meczu był żałośnie słaby więc wrzucenie za niego Buksy nie powinno dać wielkiej różnicy w jakości.
|