Bielau napisał(a):

|
Nie bardzo rozumiem, co znów macie do Boguskiego. W dwóch pierwszych meczach grał bardzo solidnie i równo w środku pola. Dlatego spodziewam się właśnie Bogusia w środku, razem z Vukanem I Silvą. Jeśli chodzi o młodzieżowca to spróbowałbym Szotę na PO lub Morysa PO/PP.
|
Ja absolutnie nic do niego nie mam, zażartowałem tylko że w meczu ze Śląskiem grał dość ostro i szybko wyłapał kartkę. Ale jak najbardziej ogarnął. Dlatego napisałem o nim jako realnej opcji, w odróżnieniu od przesuwaniu stoperów do przodu.