Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.08.2019, 10:29
Bielau napisał(a):Wyświetl post
Nie bardzo rozumiem, co znów macie do Boguskiego. W dwóch pierwszych meczach grał bardzo solidnie i równo w środku pola. Dlatego spodziewam się właśnie Bogusia w środku, razem z Vukanem I Silvą. Jeśli chodzi o młodzieżowca to spróbowałbym Szotę na PO lub Morysa PO/PP.
Ja absolutnie nic do niego nie mam, zażartowałem tylko że w meczu ze Śląskiem grał dość ostro i szybko wyłapał kartkę. Ale jak najbardziej ogarnął. Dlatego napisałem o nim jako realnej opcji, w odróżnieniu od przesuwaniu stoperów do przodu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując