|
Nie bardzo rozumiem, co znów macie do Boguskiego. W dwóch pierwszych meczach grał bardzo solidnie i równo w środku pola. Dlatego spodziewam się właśnie Bogusia w środku, razem z Vukanem I Silvą. Jeśli chodzi o młodzieżowca to spróbowałbym Szotę na PO lub Morysa PO/PP.
|