Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 09.08.2019, 07:10
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Kozulj ponoć ma lekki uraz i nie ma jeszcze potwierdzenia że na 100% w ogóle zagra. Także gospodarzom posypała się niemal cała linia pomocy i to musimy wykorzystać. Środek Savicević-Klemenz-Silva wydaje się być tutaj najodpowiedniejszy, Lukas do przebitek o górne piłki i przecinanie, kreowanie akcji Vukan z Jeanem. Na Chucę i Kubę od pierwszej minuty nie ma co liczyć więc na skrzydłach będą Bałaniuk z Makiem i na szpicy Brożek. Najbardziej obawiam się, bo Brożek ma mecz co mu wyjdzie, a mecz koncertowo s.......i. Także może się skończyć czerstwym 0:0.
Kwestia młodzieżowca pod nieobecność Wojtkowskiego to raczej na 100% Lis na bramce w miejsce Buchalika. Chyba że Grabowski zagra tak jak w CLJ w poprzednim sezonie czyli na lewym skrzydle, a Mak przejdzie na prawe.
Czyli chciałbyś rozwalić dobrze funkcjonujący środek obrony dając stopera do pomocy? Bardzo głupi pomysł, zwłaszcza ze Klemens bardzo słabo radził sobie na tej pozycji.
Jeżeli nie będzie mógł grać Basha to jego pozycję zajmie pewnie Silva, ew. wejdzie Plewka który też jest młodzieżowcem. Albo, jeżeli planujemy grać brutalnie i przestraszyć Pogoń, wtedy pewnie wyjdzie Boguski.


Mecz w którym żaden wynik mnie nie zdziwi, a już na pewno nie bezbramkowy remis.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.08.2019 o godz. 07:15.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując