Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 08.08.2019, 14:22
Powolutku bo powolutku, ale myślę, że gra wygląda lepiej. Wejście Savicevica pchnęło grę doi przodu i pewnie pod nieobecność Bashy on wejdzie od 1 minuty (bo w sumie kto inny?) Pytanie tylko kto za Wojtkowskiego?
Zastanawiam się czy zagra Kuba. Może dostanie parę minut na rozbieganie.
Odpowiedz cytując