|
Powolutku bo powolutku, ale myślę, że gra wygląda lepiej. Wejście Savicevica pchnęło grę doi przodu i pewnie pod nieobecność Bashy on wejdzie od 1 minuty (bo w sumie kto inny?) Pytanie tylko kto za Wojtkowskiego?
Zastanawiam się czy zagra Kuba. Może dostanie parę minut na rozbieganie.
|