Temat
:
[III kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 05-08-2019, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
zyzga
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
104
08.08.2019, 13:37
Tak jeszcze w kwestii wyjaśnienia spalonego Angulo. Pół łba na pozycji spalonej.
zyzga
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zyzga
Znajdź inne posty napisane przez zyzga