Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
85483
08.08.2019, 10:53
Ja to myślałem że jest to nasz wychowanek... I w tedy min 3 % ale mnie trochę zawiodłeś, bo pomyślałem że budżet podreperujemy
UcheJ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UcheJ
Znajdź inne posty napisane przez UcheJ