Wyświetl pojedynczy post
guardian_angel
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 07.08.2019, 16:10
Nie rozumiem czepiania się Sadloka, nie zagrał na pewno gorzej niż w jakimkolwiek ostatnim jego meczu na lewej obronie, czyli przeciętnie, ale stabilnie.

Choć nie, nie mam racji. Wyjął 0:1 dla Górnika, właściwie to jeden z bohaterów tego meczu.
Odpowiedz cytując