Temat
:
[III kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 05-08-2019, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
guardian_angel
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
103
07.08.2019, 16:10
Nie rozumiem czepiania się Sadloka, nie zagrał na pewno gorzej niż w jakimkolwiek ostatnim jego meczu na lewej obronie, czyli przeciętnie, ale stabilnie.
Choć nie, nie mam racji. Wyjął 0:1 dla Górnika, właściwie to jeden z bohaterów tego meczu.
guardian_angel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do guardian_angel
Znajdź inne posty napisane przez guardian_angel