Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 07.08.2019, 15:12
Naprawdę nie widzę powodów do narzekania na obronę. W trzech meczach jedną bramkę straciliśmy, po strzale życia kolesia ze Śląska. Nawet gdyby spalony dla Górnika był nie słuszny i były dwie, to nadal jest duża poprawa.
Jasne, że przeciwnicy bezzębni, ale taka jest liga, na razie ofensywa kuleje u wszystkich.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując