|
Naprawdę nie widzę powodów do narzekania na obronę. W trzech meczach jedną bramkę straciliśmy, po strzale życia kolesia ze Śląska. Nawet gdyby spalony dla Górnika był nie słuszny i były dwie, to nadal jest duża poprawa.
Jasne, że przeciwnicy bezzębni, ale taka jest liga, na razie ofensywa kuleje u wszystkich.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|