Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 07.08.2019, 15:05
No ale przecież rozmawiamy głównie o ofensywie.
Sadlok jak narazie zrobił tyle samo w ofensywie co Niepsuj czyni zero liczb
A w obronie prawa strona dużo lepiej byla zabezpieczona i do w momencie kiedy nie miał praktycznie żadnego wsparcia E strony Drzazgi pierwszy mecz, i teraz Balaniun zero wsparcia...

Dla czego mówią wszyscy że Lechia grał najlepiej z tych 3 meczów bo miał normalnego skrzydłowego który go wspierał czyli Boguskiego.

Sadlok miał zawsze wsparcie Maka a Niepsuj musiał sam sobie radzić... Jak wróci Kuba to zobaczycie że Niepsuj będzie duzo lepiej wygladac
Odpowiedz cytując