|
No ale przecież rozmawiamy głównie o ofensywie.
Sadlok jak narazie zrobił tyle samo w ofensywie co Niepsuj czyni zero liczb
A w obronie prawa strona dużo lepiej byla zabezpieczona i do w momencie kiedy nie miał praktycznie żadnego wsparcia E strony Drzazgi pierwszy mecz, i teraz Balaniun zero wsparcia...
Dla czego mówią wszyscy że Lechia grał najlepiej z tych 3 meczów bo miał normalnego skrzydłowego który go wspierał czyli Boguskiego.
Sadlok miał zawsze wsparcie Maka a Niepsuj musiał sam sobie radzić... Jak wróci Kuba to zobaczycie że Niepsuj będzie duzo lepiej wygladac
|