Wyświetl pojedynczy post
Hermond
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 07.08.2019, 14:38
UcheJ napisał(a):Wyświetl post
Do Hermond:

Mogę się założyć nawet, że na koniec sezonu Niepsuj będzie miał więcej w (bramek/asyst) niż Saldok.
50 zł na Socios, przyjmujesz?
Jasne.
(Mimo, że hazardu nie popieram)

I żeby była jasność bramki i asysty w przypadku obrońcy to tylko dodatek
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując