UcheJ napisał(a):

Do Hermond:
Mogę się założyć nawet, że na koniec sezonu Niepsuj będzie miał więcej w (bramek/asyst) niż Saldok.
50 zł na Socios, przyjmujesz?
|
Jasne.
(Mimo, że hazardu nie popieram)
I żeby była jasność bramki i asysty w przypadku obrońcy to tylko dodatek