Teraz zwróciłem uwagę na zachowanie Wojtkowskiego przy straconej bramce (od 0:22 do 0:35-
http://ekstraklasa.org/aktualnosci/s...e-z-liga-13988) i jego "krycie" Wolsztyńskiego. Przecież za coś takiego Wojo należała się wędka już w przerwie. Dramatyczne zaangażowanie.