Temat
:
[III kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 05-08-2019, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
98
07.08.2019, 13:08
Do Hermond:
Mogę się założyć nawet, że na koniec sezonu Niepsuj będzie miał więcej w (bramek/asyst) niż Saldok.
50 zł na Socios, przyjmujesz?
Powód: Bo minka się nie zmienila
Ostatnio edytowane przez UcheJ : 07.08.2019 o godz. 13:08.
UcheJ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UcheJ
Znajdź inne posty napisane przez UcheJ