Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 07.08.2019, 13:08
Do Hermond:

Mogę się założyć nawet, że na koniec sezonu Niepsuj będzie miał więcej w (bramek/asyst) niż Saldok.
50 zł na Socios, przyjmujesz?
Powód: Bo minka się nie zmienila
Ostatnio edytowane przez UcheJ : 07.08.2019 o godz. 13:08.
Odpowiedz cytując