Wyświetl pojedynczy post
Hermond
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 07.08.2019, 11:57
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Nieudane dośrodkowania to nie jest wina napastników. Przypominam Szanownemu Przedmówcy, że Paweł Brożek ma "zaledwie" 180cm wzrostu, Denys Bałaniuk jest jeszcze niższy, a na środku zabrzańskiej obrony grało dwóch stoperów po 190+ cm, a dodatkowo obrona była ustawiona bardzo blisko bramki. Jak 1, 2 albo 3 razy nie wychodzi, to należy zmienić sposób rozegrania, a nie na pałę ładować piłki w pole karne, skoro wiadomo, że nie tędy droga.

Co do reszty - zgoda, Sadlok>Niepsuj.
Napastnicy ponoszą część winy swoim ustawieniem i wychodzeniem na pozycję. Jak stoją schowani za obrońcami to jak im wrzucisz tę piłkę? Muszą pokazywać się do gry i chcieć tę piłkę otrzymać.
Sadlok też nie wrzucał każdej piłki w pole karne. Często piłka wracała do środkowych pomocników. Potrzeba jednak czasem aby napastnik wyciągnął obrońców z pola karnego bo nawet nie ma jak uderzyć z dystansu, taki tam gąszcz.
Powód: mac lubi kropki
Ostatnio edytowane przez Hermond : 07.08.2019 o godz. 11:58.
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując