|
Nieudane dośrodkowania to nie jest wina napastników. Przypominam Szanownemu Przedmówcy, że Paweł Brożek ma "zaledwie" 180cm wzrostu, Denys Bałaniuk jest jeszcze niższy, a na środku zabrzańskiej obrony grało dwóch stoperów po 190+ cm, a dodatkowo obrona była ustawiona bardzo blisko bramki. Jak 1, 2 albo 3 razy nie wychodzi, to należy zmienić sposób rozegrania, a nie na pałę ładować piłki w pole karne, skoro wiadomo, że nie tędy droga.
Co do reszty - zgoda, Sadlok>Niepsuj.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|