|
Pojawia sie problem miejsca na boisku dla Wojtkowskiego przy powrocie naszego Kuby.
Tak by wygladala druga linia moich marzen: Basha, Vukan, Silva i na bokach Kuba oraz Chuka. Mega druga linia. Mega!
Byc moze alternatywa jest Szota (jako mlodzik obowiazkowy) w linii obrony (kwestia dluzszego czasu, ale taki mlodziezowiec na lewej stronie za Sadloka, ktory mnie nie przekonuje na boku absolutnie i do tego zwiekszona rywalizacja w srodku: Sadlok, Wasyl, Janicki, Klemenz). Na prawej Niepsuj/Burliga.
W napadzie Brozio ma swoje lata, trzeba wkalkulowac mikro urazy. Napastnik potrzebny na juz. Drzazga bez formy, zreszta to nie jest material na dobrego napadziora na lata, to co gral w koncowce tego sezonu chyba niestety to jego maks (i nie mma na mysli tego, ze zmarnowal dwie bramy z Zabrzem)
Milego dnia wszystkim
|