UcheJ napisał(a):

Do Hermond:
Niepsuj, bardzo solidny obrońca, praktycznie żadna akcja nie przeszła jego strona oprócz fatalnych strat w środku Bashy w tym meczu kiedy wyżej był Niepsuj...
|
Niepsuj zdecydowanie źle się ustawia(za wysoko) przez co jest dziura na prawej stronie.
Widziałem to z perspektywy stadionu jak wracał spóźniony na pełnym sprincie