|
Z tego co rozumiem, to Grabowski zamiast Wojo jako młodzieżowiec, a nie na jego pozycji.
Co do stałych fragmentów, to też jest dla mnie niepojęte jak to jest możliwe, że chłopy, których jedynym zajęciem są treningi nie potrafią dobrze kopnąć stojącej piłki. Mam nadzieję, że Chuca coś potrafi pod tym względem, bo wolne w wykonaniu SAdloka czy Wojtkowskiego to strata czasu i często piłki.
|