UcheJ napisał(a):

|
Wojtkowski jeden z najsłabszych na boisku... Niepsuj solidny prawy obrońca i do tego jeszcze młody ja bym odstawił jak pisałem wyżej Sadloka i wprowadzał Grabowskiego kosztem Wojtkowskiego.
|
Wojtkowski zagrał dobry mecz.
A ten pomysł z Grabowskim zamiast Wojtkowskiego to chyba na mecz z Barceloną jak będziemy się bronic w 11 na swoim polu karnym/
kto ma rozgrywać piłkę Grabowski czy Sadlok ?.
OK Savicevic wszedł i rozruszał drugą linie ale w wielu meczach (także w tym) można u niego zauważyć skłonność do niebezpiecznych strat w środku pola