Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 07.08.2019, 06:46
UcheJ napisał(a):Wyświetl post
Wojtkowski jeden z najsłabszych na boisku... Niepsuj solidny prawy obrońca i do tego jeszcze młody ja bym odstawił jak pisałem wyżej Sadloka i wprowadzał Grabowskiego kosztem Wojtkowskiego.
Wojtkowski zagrał dobry mecz.
A ten pomysł z Grabowskim zamiast Wojtkowskiego to chyba na mecz z Barceloną jak będziemy się bronic w 11 na swoim polu karnym/
kto ma rozgrywać piłkę Grabowski czy Sadlok ?.
OK Savicevic wszedł i rozruszał drugą linie ale w wielu meczach (także w tym) można u niego zauważyć skłonność do niebezpiecznych strat w środku pola
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując