|
Jeszcze wracając do Wojtkowskiego,czy naprawdę nie ma w tej drużynie nikogo kto umie porządnie wrzucić piłkę,z rogu,wolnego,czy z gry nieważne,Sadlok wali 95% wrzutek na 1 obrońcę ,Wojtkowski swoją centrą kontuzjował Bashe,Niepsuj ten sam poziom dośrodkowań,strasznie mnie to irytuje.Mam nadzieję,że ktoś się ogarnie,Błaszczu ma tą umiejętność na wyższym poziomie,tylko pytanie,ile on będzie grał?,może Chuka to ogarnie.Wspomniana na wstępie trójka powinna zostawać po treningach i godzinę ładować wrzutki z akcji i godzinę ze stojącej.
|