Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 06.08.2019, 21:56
może WOjtkowski się ogarnął i przestał robić z siebie lalunie, że z byle gównem chodził na L4 jak w zeszłym sezonie.. teraz stara się walczyć.. smutne jest tylko to, że koniec kontraktu za rok, rozegra dobry sezon i odejdzie oczywiście za darmo, pewnie do legi
Odpowiedz cytując