|
może WOjtkowski się ogarnął i przestał robić z siebie lalunie, że z byle gównem chodził na L4 jak w zeszłym sezonie.. teraz stara się walczyć.. smutne jest tylko to, że koniec kontraktu za rok, rozegra dobry sezon i odejdzie oczywiście za darmo, pewnie do legi
|